Klasická homeopatie

Homeopatie je velmi vhodná pro všechny, tedy i pro těhotné, kojící ženy, pro kojence a batolata. Homeopatii je možné použít bez problémů u pacientů, kteří užívají i jiné léky nebo jinou léčebnou metodu.


Právě homeopatie dovede často pomoci tam, kde jiné metody selhávají. Homeopatika nevyvolávají vedlejší či nežádoucí účinky ani psychickou nebo fyzickou závislost. Neobsahují žádné škodlivé látky a působí na organismus velmi jemným způsobem. 

Výroba homeopatického léku

Výroba PC léku

Homeopatické masti

Jsou vytvořené potencováním, mají silnější a lepší účinek než masti obyčejné. Na rozdíl od mastí normálních platí pravidlo, že čím méně homeopatické masti tím lépe.

Arniková mastička

pohmožděniny, bolesti svalů, kloubů, krevní výrony, vyvrknutí, podlitiny, zhmožděniny, modřiny                                                      

Měsíčková mastička
odřeniny, jizvy, opruzeniny, opařeniny, popáleniny, na praskliny kůže, na otlaky, na proleženiny a na rychlejší zhojení pooperačních jizev
měsíček má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky

Měsíčko - třezalková mast
odřeniny, jizvy, popáleniny, opařeniny (třezalku ale nepoužívat při slunci - vznikají pak hnědé fleky na kůži), na praskliny kůže, na otlaky, na proleženiny a na rychlejší zhojení pooperačních jizev

Mastička na gynekologické výtoky

Mastička na popraskané bradavky při kojení

Mastička na sluneční vyrážku


Jedná se o celostní přístup. Při výběru nejvhodnějšího homeopatika bere homeopat v úvahu jak problémy na fyzické úrovni, tak symptomy mentální a emoční úrovně. Optimální je podat homeopatikum, které se svým symptomatickým obrazem nejvíce podobá příznakům, které člověk vykazuje.

 Homeopatikum dodá impuls, energii a sílu postavit se potížím čelem. Homeopatie klade důraz na individualitu pacienta při jeho nemoci. Je vynikající, protože bere pacienta vždy jako jeden celek.

PC 

PC jsou homeopatika, která vymyslel anglický homeopat Peter Chappell. Ten vyšel z Hahnemannova organonu a jeho poznámek o léčení epidemiologických nemocí.
Peter Chappell šel ve svých úvahách ještě dále. Při hledání "léku" na AIDS v Africe si uvědomil, že tamní mentalita neumožňuje lidem diferencovat ani mezi několika homeopatickými léky, rozhodl se tedy najít jediný, který by pokryl totalitu příznaků nemoci. Odebral proto desítky lidí nemocných AIDS a vybral příznaky, které se u všech shodovaly, tedy symptomy této epidemie. Na ni se pak rozhodl vyrobit jediný "lék".
S jeho "lékem" se dnes úspěšně "léčí" tisíce nemocných s AIDS na celém světě.

 Na základě této zkušenosti se rozhodl pokračovat v tomto směru a vyrobil postupně "léky" na mnoho dalších civilizačních nemocí, jako je cukrovka, rakovina, Alsheimerova choroba, autismus a mnoho dalších, vůči nimž je lidstvo většinou bezmocné a často vzdorují i klasické homeopatika.

Představuji 3 PC, které mám doma k dispozici

  • Popáleniny
  • Poranění míchy
  • Detoxikace po očkování

Tyto a další jsou nazvány PC Resonance a dají se zakoupit v několika světových lékárnách, např. HELIOS v Anglii, kde jsou ale uvedeny pouze pod čísly. V případě zájmu vám PC, co mám doma k dispozici, mohu poskytnout.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Vytvořte si webové stránky zdarma!