PC léky

 

PC jsou  homeopatické léky, které vymyslel anglický homeopat Peter Chappell. Ten vyšel z Hahnemannova organonu a jeho poznámek o léčení epidemiologických nemocí.
Peter Chappell šel ve svých úvahách ještě dále. Při hledání léku na AIDS v Africe si uvědomil, že tamní mentalita neumožňuje lidem diferencovat ani mezi několika homeopatickými léky,  rozhodl se tedy najít jediný, který by pokryl totalitu příznaků nemoci. Odebral proto desítky lidí nemocných AIDS a vybral příznaky, které se u všech shodovaly, tedy symptomy této epidemie. Na ni se pak rozhodl vyrobit jediný lék.
S jeho lékem se dnes úspěšně léčí tisíce nemocných AIDS na celém světě. Na základě této zkušenosti se rozhodl pokračovat v tomto směru a vyrobil postupně léky na mnoho dalších civilizačních nemocí, jako je cukrovka, rakovina, Alsheimerova choroba, autismus a mnoho dalších, vůči nimž je lidstvo většinou bezmocné a často vzdorují i klasické homeopatické léčbě. 
 

Já vám představuji 3 léky, které mám doma k dispozici

  • Popáleniny
  • Poranění míchy
  • Detoxikace po očkování

Tyto a další léky jsou nazvány PC Resonance a dají se zakoupit v několika světových lékárnách, např. HELIOS v Anglii, kde jsou ale uvedeny pouze pod čísly. V případě zájmu vám léky, co mám doma k dispozici, mohu poskytnout.

 

Jak připravit PC lék